Platforma zakupowa - dzieki niej oszczędzasz swój czas i pieniądze.

Niechobrz, dnia 23.05.2016 r.

Szanowni Państwo,

          Uprzejmie informujemy, że uruchomione zostało dla Państwa kolejne nowoczesne narzędzie, które pozwoli w prosty sposób oszczędzać dodatkowe środki podczas zakupów w Internecie.

            Planet Plus to nowoczesna platforma zakupowa, za pomocą której klienci mogą bez wychodzenia z domu dokonywać zakupów w ponad 500 sklepach internetowych i dodatkowo korzystać z szerokiej oferty zniżek oraz promocji. Za każdą transakcję dokonaną za jego pośrednictwem - Planet Plus gwarantuje zwrot gotówki na konto w Banku Spółdzielczym w Niechobrzu. Cashback łączy się z promocjami i wyprzedażami, dzięki temu kupujący mogą zaoszczędzić jeszcze więcej. Z portalem Planet Plus współpracują m.in. RTV Euro AGD, Tchibo, Answear, Zalando, Media Expert, Saturn, Groupon, Douglas, Sephora, LOT, Agito i wiele innych znanych marek.

– Wystarczy zalogować się na portalu, wybrać sklep, dokonać zakupu bezpośrednio na stronie sklepu, korzystając z promocji i rabatów, a zwrot określonej kwoty za zakupy automatycznie pojawi się w postaci nagrody pod nazwą „Cashback” na dedykowanym w portalu zakupowym koncie – mówi Jan Andrzej Sikora, Product Manager ITCARD.

Obsługa portalu zakupowego jest prosta i przejrzysta. Propozycję skierowano do klientów wszystkich banków spółdzielczych z Grupy BPS. Korzyści będą naliczane przy każdych zakupach dokonanych za pośrednictwem Planet Plus, a użytkownik sam zdecyduje, kiedy wypłacić zaoszczędzone środki. Na bieżąco będzie informowany o promocjach, zniżkach i rabatach, które w połączeniu z Cashbackiem pozwolą na otrzymanie wielokrotnych korzyści.

Zapraszamy do zapoznania się z portalem zakupowym dostępnym pod adresem
http://www.planetplus.pl

Dodatkowo zamieszczamy film animowany, który warto obejrzeć ponieważ w prosty sposób pokazuje cały proces dokonywania zakupów : 

https://www.youtube.com/watch?v=pU787hyzFgc

Zapraszamy do skorzystania z oferty.


print drukuj
Created by TelePoland 2005