NOWE FUNKCJONALNOŚCI KART PŁATNICZYCH - Kartosfera
NOWE FUNKCJONALNOŚCI KART PŁATNICZYCH

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że zgodnie z rekomendacją Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego (UKNF) Bank Spółdzielczy w Niechobrzu przy współpracy z Bankiem BPS SA od dnia 1 lutego 2015 r. wprowadza nowe funkcjonalności kart dotyczące bezpieczeństwa płatności internetowych w następującym zakresie:
•    wprowadzenia zabezpieczenia 3D Secure, czyli sposobie potwierdzania transakcji internetowych, polegającym na podaniu przez Posiadacza rachunku/Użytkownika karty Hasła 3D Secure (Visa - pod nazwą Verified by Visa; MasterCard - pod nazwą MasterCard SecureCode) otrzymanego na zdefiniowany w Banku numer telefonu komórkowego, który stanowi dodatkowe zabezpieczenie transakcji dokonywanych w Internecie u akceptantów oferujących korzystanie z tego typu zabezpieczenia;
 
Jednocześnie informujemy, że w celu aktywowania zabezpieczenia 3D Secure niezbędne jest zdefiniowanie w placówce sprzedażowej Banku  aktualnego numeru telefonu komórkowego, na który będą wysyłane Hasła 3D Secure do autoryzacji transakcji internetowych dokonanych kartą oraz hasła do pierwszego zalogowania się celem aktywowania tego zabezpieczenia na portalu kartowym. W celu zarejestrowania się w portalu kartowym, należy:
•    wejść na stronę internetową portalu kartowego www.kartosfera.pl;
•    podać numer PESEL;
•    wpisać otrzymane na numer telefonu komórkowego hasło do pierwszego zalogowania się w portalu kartowym.
Portal kartowy będzie dostępny dla Państwa od 1 lutego 2015r. i za jego pośrednictwem będą Państwo mogli dokonać następujących czynności:
- aktywować zabezpieczenie 3D Secure,
- zmieniać kod PIN,
- zastrzegać kartę.
O dodaniu kolejnych funkcjonalności w portalu będziemy Państwa informować na bieżąco. 
Wierzymy, że proponowane zmiany przyczynią się do wzrostu Państwa zadowolenia z naszych usług. W razie jakichkolwiek pytań nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji.
Poniżej zamieszczamy materiały na temat funkcjonowania portalu kartowego "Kartosfera". Zachęcamy do zapoznania się z nimi. Zawierają one m.in.:
•    schematy aktywacji nowych usług - obrazujące jak aktywować nowe usługi związane z płatnościami internetowymi kartą;
•    podręcznik użytkownika - umożliwiający zapoznanie się z funkcjonalnościami, jaki oferuje portal, a także pokazujący jak skutecznie poruszać się po portalu. Podręcznik dostepny będzie również od 1 lutego na stronie www.kartosfera.pl.
Do pobrania:

Podręcznik użytkownika portalu "Kartosfera"

print drukuj
Created by TelePoland 2005