KARTY VISA CLASSIC DEBETOWE

KARTY VISA  : CLASSIC DEBETOWA  oraz  BUSINESS DEBETOWA

Bank Spółdzielczy w Niechobrzu zawiadamia, iż od 2011 roku dotychczas wydawane karty, działające w trybie offline,zostaną zastąpione przez karty chipowe działające w trybie online.

Kartę Visa Electron (VE) i Visa Classic (VC) zastąpi jedna karta Visa Classic Debetowa (VCD).Kartę Visa Business (VB)zastąpi VISA Business  Debetowa (VBD).

Podstawowe zalety Karty VCD oraz VBD:

- Działanie w trybie online - saldo po dokonaniu operacji na rachunku, widoczne jest w czasie rzeczywistym w bankomacie;

- Możliwość dokonywania transakcji internetowych oraz telefonicznych;

- 3 letni okres ważności;

- Znacznie większe bezpieczeństwo użytkowania karty.

 
W związku z wprowadzeniem do użytku nowych kart informujemy, iż wydawanie dotychczasowych kart VE, VC i VB zostało zakończone.

Wszystkie karty VE, VC i VB, których termin ważności upłynął  NIE BĘDĄ WZNAWIANE. 


W związku ze zmianami prosimy Użytkowników kart o sprawdzenie terminu ich ważności, widoczny jest on na awersie (pierwszej stronie) karty i oznaczony dwiema cyframi (np. 01/11, gdzie 01 oznacza miesiąc, tutaj styczeń, natomiast 11 oznacza rok 2011). Karta jest ważna do ostatniego dnia miesiąca.

 W celu wydania nowej karty prosimy o złożenie odpowiedniego wniosku w Banku, w której posiadają Państwo konto bankowe.  Ponadto informujemy, iż czas oczekiwania na kartę od momentu złożenia wniosku wynosi około 14 dni.

Szczegółowych informacji udzielają wszyscy pracownicy                                      Banku Spółdzielczego w Niechobrzu.

                   

               

 

 

print drukuj
Created by TelePoland 2005