Kontakt

Kontakt

BANK  SPÓŁDZIELCZY  W NIECHOBRZU
CENTRALA

Prezes  Zarządu – Barbara Pasierb
tel.(17) 87-18-108, (017) 85-91-404 
e-mail :
barbara.pasierb@bsniechobrz.pl

Wiceprezes  Zarządu – Andrzej Frączek
tel.(17) 85-91-409
e-mail : andrzej.fraczek@bsniechobrz.pl

Członek Zarządu - Renata Cios
tel. (17) 85-91-401 lub (17) 74-01-044
e-mail : renata.cios@bsniechobrz.pl

Biuro  Zarządu
tel.(17) 85-91-400,  fax. (17) 85-91-415
e-mail : biurozarzadu@bsniechobrz.pl

Kredyty
Anna Marynowska  -  Specjalista, p.o. Kierownik Kredytów
tel.(17) 85-91-402, e-mail : anna.marynowska@bsniechobrz.pl

Anna Lemajew - Kocur -  Specjalista
tel.(17) 85-91-410, e-mail : anna.lemajew-kocur@bsniechobrz.pl

Rachunki  bankowe
Inspektor - Agata Witek ; e-mail : agata.witek@bsniechobrz.pl
Kasjer - dysponent - Iwona Rzepka ; e-mail : iwona.rzepka@bsniechobrz.pl   
Anna Cyran - Kasjer-dysponent ; e-mail : anna.cyran@bsniechobrz.pl
tel.(17) 85-91-412, lub -413, -414,

ODDZIAŁ W KIELANÓWCE
Kasjer - dysponent - Ewelina Szajna lub Bogusława Ramska
tel.(17) 74-01-044, e-mail : oddzial.kielanowka@bsniechobrz.pl                          

FILIA  W  BOGUCHWALE
Kasjer –dysponent – Agnieszka Ziemniak
tel.(17) 87-11-792, e-mail : agnieszka.ziemniak@bsniechobrz.pl

EKSPOZYTURA  W ZGŁOBNIU
Kasjer –dysponent – Ewa Puzyniak ; e-mail : ewa.puzyniak@bsniechobrz.pl
Kasjer - dysponent - Bogusława Ramska ; e-mail : boguslawa.ramska@bsniechobrz.pl
tel.(17) 87-16-097
 
EKSPOZYTURA W LUTORYŻU

Kasjer - dysponent - Agnieszka Ziemniak, Ewelina Szajna lub Ewa Puzyniak
tel.(17) 87-01-133
 
EKSPOZYTURA W RZESZOWIE
Kasjer – dysponent – Renata Sowa
tel.(17) 87-13-230.  

 

 


Wyświetl większą mapę


View Larger Map
print drukuj
Created by TelePoland 2005