Kontakt

Kontakt

BANK  SPÓŁDZIELCZY  W NIECHOBRZU

CENTRALA (17) 85-91-400

Prezes  Zarządu – Barbara Pasierb

tel.(17) 87-18-108, (017) 85-91-404 
e-mail:
barbara.pasierb@bsniechobrz.pl

Wiceprezes  Zarządu – Zofia Kalandyk
tel.(17) 85-91-409
e-mail: zofia.kalandyk@bsniechobrz.pl

Członek Zarządu - Renata Cios

tel. (17) 85-91-416 lub (17) 74-01-044
e-mail: renata.cios@bsniechobrz.pl


Biuro  Zarządu - Monika Kosztyła
tel. (17) 85 - 91- 418
e-mail: biurozarzadu@bsniechobrz.pl

Kredyty
Anna Marynowska  -  Specjalista, p.o. Kierownik Kredytów
tel.(17) 85-91-402, e-mail: anna.marynowska@bsniechobrz.pl

Anna Lemajew - Kocur -  Specjalista
tel.(17) 85-91-410, e-mail: anna.lemajew-kocur@bsniechobrz.pl

Rachunki  bankowe
Inspektor - Agata Witek; e-mail: agata.witek@bsniechobrz.pl
Referent - Magdalena Czarnik; e-mail:magdalena.czarnik@bsniechobrz.pl
Referent - Anna Róg; e-mail : anna.rog@bsniechobrz.pl   
tel.(17) 85-91-412, lub -413, -414,

ODDZIAŁ W KIELANÓWCE
Kasjer - dysponent - Barbara Wróbel; e-mail : barbara.wrobel@bsniechobrz.pl
lub
Kasjer - dysponent - Bogusława Ramska; e-mail : boguslawa.ramska@bsniechobrz.pl
tel.(17) 74-01-044, e-mail : oddzial.kielanowka@bsniechobrz.pl                          

FILIA  W  BOGUCHWALE
Kasjer –dysponent – Agnieszka Ziemniak ;
e-mail: agnieszka.ziemniak@bsniechobrz.pl
Kasjer - dysponent - Renata Sowa ; e-mail : renata.sowa@bsniechobrz.pl
tel.(17) 87-11-792, tel.: (17) 87-01-103

EKSPOZYTURA  W ZGŁOBNIU
Kasjer –dysponent – Ewa Puzyniak ; e-mail: ewa.puzyniak@bsniechobrz.pl
Kasjer - dysponent - Bogusława Ramska ; e-mail : boguslawa.ramska@bsniechobrz.pl
tel.(17) 87-16-097
 
EKSPOZYTURA W LUTORYŻU

Kasjer - dysponent - Monika Sowa, Agnieszka Ziemniak, lub Ewa Puzyniak
tel.(17) 87-01-133
e-mail: monika.sowa@bsniechobrz.pl
           agnieszka.ziemniak@bsniechobrz.pl
           ewa.puzyniak@bsniechobrz.pl
 
EKSPOZYTURA W RZESZOWIE
Referent - Bernadeta Migut; e-mail; bernadeta.migut@bsniechobrz.pl
lub
Kasjer – dysponent – Renata Sowa; renata.sowa@bsniechobrz.pl
tel.(17) 87-13-230.  

 

 


Wyświetl większą mapę


View Larger Map
print drukuj
Created by TelePoland 2005