Kontakt
        
 
Komunikaty
 
Rachunki bankowe
 
Karty płatnicze i kredytowe
 
Bankomaty
 
Gwarancje depozytów
 
Lokaty
 
Rozliczenia zagraniczne
  Tabela oprocentowania
  REKLAMACJE
  Rozliczenia_zagraniczne
  
Wypisz   Dopisz
Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2017-12-15
USD 3,5786 +0,20%
EUR 4,2217 +0,00%
CHF 3,6227 +0,23%
GBP 4,8061 +0,00%
Wspierane przez Money.pl
Depozyty 3m
Money.pl - Kliknij po wicej
2017-11-13
WIBID 3M 1,53 +0,00%
WIBOR 3M 1,73 +0,00%
WIBOR 1M 1,66 +0,00%
EURIBOR 3M -0,33 -0,61%
EURIBOR 1M -0,37 +0,00%
Wspierane przez Money.pl
Jak podoba Ci się nasza nowa strona?
Bardzo dobra
Dobra
Słaba
Nie mam zdania
Sprawdź wyniki sondy
 Liczba odwiedzin:288
 Użytkowników OnLine:1

 Mamy dzisiaj: 2017-12-17 04:57
 Imieniny: Olimpia, Florian


Kontakt

BANK  SPÓŁDZIELCZY  W NIECHOBRZU
CENTRALA

Prezes  Zarządu – Barbara Pasierb
tel.(17) 87-18-108, (017) 85-91-404 
e-mail :
barbara.pasierb@bsniechobrz.pl

Wiceprezes  Zarządu – Andrzej Frączek
tel.(17) 85-91-409
e-mail : andrzej.fraczek@bsniechobrz.pl

Członek Zarządu - Renata Cios
tel. (17) 85-91-401 lub (17) 74-01-044
e-mail : renata.cios@bsniechobrz.pl

Biuro  Zarządu
tel.(17) 85-91-400,  fax. (17) 85-91-415
e-mail : biurozarzadu@bsniechobrz.pl

Kredyty
Kazimiera Ziobro  - Starszy specjalista, Kierownik Kredytów
tel.(17) 85-91-403,  e-mail : kazimiera.ziobro@bsniechobrz.pl

Anna Lemajew - Kocur -  Specjalista
tel.(17) 85-91-410, e-mail : anna.lemajew-kocur@bsniechobrz.pl

Anna Marynowska  -  Inspektor
tel.(17) 85-91-402, e-mail : anna.marynowska@bsniechobrz.pl

Rachunki  bankowe
Ewa Puzyniak - Kasjer - dysponent ; e-mail : ewa.puzyniak@bsniechobrz.pl
Ewa Byjoś - Inspektor ; e-mail : ewa.byjos@bsniechobrz.pl   
Anna Cyran - Kasjer-dysponent ; e-mail : anna.cyran@bsniechobrz.pl
tel.(17) 85-91-412, lub -413, -414,

ODDZIAŁ W KIELANÓWCE
Kasjer - dysponent - Ewelina Szajna lub Bogusława Ramska
tel.(17) 74-01-044, e-mail : oddzial.kielanowka@bsniechobrz.pl                          

FILIA  W  BOGUCHWALE
Kasjer –dysponent – Agnieszka Ziemniak
tel.(17) 87-11-792,

EKSPOZYTURA  W ZGŁOBNIU
Kasjer –dysponent – Iwona Rzepka
tel.(17) 87-16-097
 
EKSPOZYTURA W LUTORYŻU

Kasjer - dysponent - Agnieszka Ziemniak lub Ewelina Szajna
tel.(17) 87-01-133
 
EKSPOZYTURA W RZESZOWIE
Inspektor – Agata Witek,
tel.(17) 87-13-230,   e-mail agata.witek@bsniechobrz.pl
lub
Kasjer – dysponent – Renata Sowa
tel.(17) 87-13-230.  

 

 


Wyświetl większą mapę


View Larger Map
wsteczWstecz Drukuj stronę / Wersja do druku  
   O banku   |   Aktualności   |   Placówki   |   Dokumenty do pobrania   |   Kontakt
PORTAL_TIT_PRO Created by TELEPOLAND