Kontakt
        
 
Rachunki bankowe
 
Komunikaty
 
Karty płatnicze i kredytowe
 
Bankomaty
 
Gwarancje depozytów
 
Lokaty
 
Rozliczenia zagraniczne
  Tabela oprocentowania
  REKLAMACJE
  Rozliczenia_zagraniczne
  
Wypisz   Dopisz
Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2021-09-28
USD 3,9546 +0,69%
EUR 4,6192 +0,61%
CHF 4,2622 +0,74%
GBP 5,4061 +0,46%
Wspierane przez Money.pl
Depozyty 3m
Money.pl - Kliknij po wicej
2021-09-27
WIBID 3M 0,04 +0,00%
WIBOR 3M 0,24 +0,00%
WIBOR 1M 0,18 +0,00%
EURIBOR 3M -0,54 +0,00%
EURIBOR 1M -0,55 +0,72%
Wspierane przez Money.pl
Jak podoba Ci się nasza nowa strona?
Bardzo dobra
Dobra
Słaba
Nie mam zdania
Sprawdź wyniki sondy
 Liczba odwiedzin:1137
 Użytkowników OnLine:3

 Mamy dzisiaj: 2021-09-28 16:44
 Imieniny: Wacława, Tymon


Kontakt

BANK  SPÓŁDZIELCZY  W NIECHOBRZU

CENTRALA (17) 85-91-400

Prezes  Zarządu – Barbara Pasierb

tel.(17) 87-18-108, (017) 85-91-404 
e-mail:
barbara.pasierb@bsniechobrz.pl

Wiceprezes  Zarządu – Elżbieta Gut
tel.(17) 85-91-409
tel. kom. 733-292-264
e-mail: elzbieta.gut@bsniechobrz.pl

Członek Zarządu - Renata Cios

tel. (17) 85-91-416 lub (17) 74-01-044
e-mail: renata.cios@bsniechobrz.pl


Biuro  Zarządu - Magdalena Czarnik
tel.(17) 85-91- 418
e-mail: biurozarzadu@bsniechobrz.pl
e-mail: magdalena.czarnik@bsniechobrz.pl

Kredyty

Anna Marynowska  -  Specjalista, p.o. Kierownik Kredytów
tel.(17) 85-91-402, e-mail: anna.marynowska@bsniechobrz.pl

Anna Cyran -  Inspektor
tel.(17) 85-91-410, e-mail: anna.cyran@bsniechobrz.pl

Rachunki  bankowe
Inspektor - Agata Witek; e-mail: agata.witek@bsniechobrz.pl
Referent - Anna Róg; e-mail: anna.rog@bsniechobrz.pl   
tel.(17) 85-91-412, lub -413, -414,

ODDZIAŁ W KIELANÓWCE
Kasjer - dysponent - Barbara Wróbel; e-mail: barbara.wrobel@bsniechobrz.pl
lub
Kasjer - dysponent - Bogusława Ramska; e-mail: boguslawa.ramska@bsniechobrz.pl
tel.(17) 74-01-044, e-mail: oddzial.kielanowka@bsniechobrz.pl                          

FILIA  W  BOGUCHWALE
Kasjer - dysponent – Agnieszka Ziemniak;
e-mail: agnieszka.ziemniak@bsniechobrz.pl
Kasjer - dysponent - Ewelina Szajna; e-mail: ewelina.szajna@bsniechobrz.pl
tel.(17) 87-11-792, tel.(17) 87-01-103

EKSPOZYTURA  W ZGŁOBNIU
Kasjer –dysponent – Ewa Puzyniak; e-mail: ewa.puzyniak@bsniechobrz.pl
Kasjer - dysponent - Bogusława Ramska; e-mail: boguslawa.ramska@bsniechobrz.pl
tel.(17) 87-16-097
 
EKSPOZYTURA W LUTORYŻU

Zamknięte do odwołania!
 
EKSPOZYTURA W RZESZOWIE
Referent - Barbara Wróbel; e-mail: barbara2.wrobel@bsniechobrz.pl
tel.(17) 87-13-230.  

 

 


Wyświetl większą mapę


View Larger Map
wsteczWstecz Drukuj stronę / Wersja do druku  
   O banku   |   Aktualności   |   Placówki   |   Dokumenty do pobrania   |   Kontakt
PORTAL_TIT_PRO Created by TELEPOLAND