Kontakt
        
 
Komunikaty
 
Rachunki bankowe
 
Karty płatnicze i kredytowe
 
Bankomaty
 
Gwarancje depozytów
 
Lokaty
 
Rozliczenia zagraniczne
  Tabela oprocentowania
  REKLAMACJE
  Rozliczenia_zagraniczne
  
Wypisz   Dopisz
Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2018-12-18
USD 3,7668 -0,54%
EUR 4,2853 -0,12%
CHF 3,7989 -0,09%
GBP 4,7654 -0,13%
Wspierane przez Money.pl
Depozyty 3m
Money.pl - Kliknij po wicej
2018-12-17
WIBID 3M 1,52 +0,00%
WIBOR 3M 1,72 +0,00%
WIBOR 1M 1,64 +0,00%
EURIBOR 3M -0,31 +0,00%
EURIBOR 1M -0,37 +0,00%
Wspierane przez Money.pl
Jak podoba Ci się nasza nowa strona?
Bardzo dobra
Dobra
Słaba
Nie mam zdania
Sprawdź wyniki sondy
 Liczba odwiedzin:2234
 Użytkowników OnLine:1

 Mamy dzisiaj: 2018-12-19 07:21
 Imieniny: Eleonora, Beniamin


Kontakt

BANK  SPÓŁDZIELCZY  W NIECHOBRZU
CENTRALA

Prezes  Zarządu – Barbara Pasierb
tel.(17) 87-18-108, (017) 85-91-404 
e-mail :
barbara.pasierb@bsniechobrz.pl

Wiceprezes  Zarządu – Andrzej Frączek
tel.(17) 85-91-409
e-mail : andrzej.fraczek@bsniechobrz.pl

Członek Zarządu - Renata Cios
tel. (17) 85-91-416 lub (17) 74-01-044
e-mail : renata.cios@bsniechobrz.pl

Biuro  Zarządu
tel.(17) 85-91-400,  fax. (17) 85-91-415
e-mail : biurozarzadu@bsniechobrz.pl

Kredyty
Anna Marynowska  -  Specjalista, p.o. Kierownik Kredytów
tel.(17) 85-91-402, e-mail : anna.marynowska@bsniechobrz.pl

Anna Lemajew - Kocur -  Specjalista
tel.(17) 85-91-410, e-mail : anna.lemajew-kocur@bsniechobrz.pl

Rachunki  bankowe
Inspektor - Agata Witek ; e-mail : agata.witek@bsniechobrz.pl
Referent - Anna Winczura - Cebula ; e-mail : anna.winczura-cebula@bsniechobrz.pl
Kasjer - dysponent - Ewelina Szajna ; e-mail : ewelina.szajna@bsniechobrz.pl   
tel.(17) 85-91-412, lub -413, -414,

ODDZIAŁ W KIELANÓWCE
Kasjer - dysponent - Barbara Wróbel ; e-mail : barbara.wrobel@bsniechobrz.pl
lub
Kasjer - dysponent - Bogusława Ramska ; e-mail : boguslawa.ramska@bsniechobrz.pl
tel.(17) 74-01-044, e-mail : oddzial.kielanowka@bsniechobrz.pl                          

FILIA  W  BOGUCHWALE
Kasjer –dysponent – Agnieszka Ziemniak ;
e-mail : agnieszka.ziemniak@bsniechobrz.pl
Kasjer - dysponent - Renata Sowa ; e-mail : renata.sowa@bsniechobrz.pl
tel.(17) 87-11-792, tel. : (17) 87-01-103

EKSPOZYTURA  W ZGŁOBNIU
Kasjer –dysponent – Ewa Puzyniak ; e-mail : ewa.puzyniak@bsniechobrz.pl
Kasjer - dysponent - Bogusława Ramska ; e-mail : boguslawa.ramska@bsniechobrz.pl
tel.(17) 87-16-097
 
EKSPOZYTURA W LUTORYŻU

Kasjer - dysponent - Monika Sowa, Agnieszka Ziemniak, lub Ewa Puzyniak
tel.(17) 87-01-133
e-mail : monika.sowa@bsniechobrz.pl
             agnieszka.ziemniak@bsniechobrz.pl
             ewa.puzyniak@bsniechobrz.pl
 
EKSPOZYTURA W RZESZOWIE
Referent - Bernadeta Migut ; e-mail ; bernadeta.migut@bsniechobrz.pl
lub
Kasjer – dysponent – Renata Sowa ; renata.sowa@bsniechobrz.pl
tel.(17) 87-13-230.  

 

 


Wyświetl większą mapę


View Larger Map
wsteczWstecz Drukuj stronę / Wersja do druku  
   O banku   |   Aktualności   |   Placówki   |   Dokumenty do pobrania   |   Kontakt
PORTAL_TIT_PRO Created by TELEPOLAND