Relacja z przebiegu
        
 
Komunikaty
 
Rachunki bankowe
 
Karty płatnicze i kredytowe
 
Bankomaty
 
Gwarancje depozytów
 
Lokaty
 
Rozliczenia zagraniczne
  Tabela oprocentowania
  REKLAMACJE
  Rozliczenia_zagraniczne
  
Wypisz   Dopisz
Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2020-02-28
USD 3,9255 -0,40%
EUR 4,3355 +0,59%
CHF 4,0734 +0,46%
GBP 5,0657 -0,39%
Wspierane przez Money.pl
Depozyty 3m
Money.pl - Kliknij po wicej
2020-02-28
WIBID 3M 1,51 +0,00%
WIBOR 3M 1,71 +0,00%
WIBOR 1M 1,63 +0,00%
EURIBOR 3M -0,42 -1,44%
EURIBOR 1M -0,48 -1,05%
Wspierane przez Money.pl
Jak podoba Ci się nasza nowa strona?
Bardzo dobra
Dobra
Słaba
Nie mam zdania
Sprawdź wyniki sondy
 Liczba odwiedzin:388
 Użytkowników OnLine:1

 Mamy dzisiaj: 2020-02-29 13:49
 Imieniny: Antonina, Dawid

Niechobrz, dnia 07.07.2014 r.
Szanowni Państwo,

   29.06.2014 roku na stadionie Gminnego Centrum Sportu i Rekreacji w Niechobrzu odbył się piknik integracyjny pod nazwą „Niedziela z Bankiem Spółdzielczym w Niechobrzu”. Wydarzenie to zostało zorganizowane przez Bank Spółdzielczy w Niechobrzu w ramach ogólnopolskich obchodów "Spółdzielczości Bankowej" objętych patronatem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego, pod hasłem „25-lecie Wolności”.

Celem wydarzenia było promowanie Banku Spółdzielczego w Niechobrzu oraz jego placówek na terenie Gminy Boguchwała, integracja mieszkańców i klientów Banku, jak również podkreślenie jego roli w życiu społeczno-gospodarczym lokalnej społeczności, jako jednostki przystępnej i otwartej na potrzeby swoich klientów.

Obchody Święta Spółdzielczości Bankowej rozpoczęły się o godzinie 14-tej oficjalnym powitaniem przybyłych gości przez Zarząd Banku Spółdzielczego w Niechobrzu. Następnie imprezę uświetniły występy artystyczne dzieci i młodzieży z Lokalnego Ośrodka Kultury „RAZEM” w Niechobrzu: grupy tanecznej Poping oraz Allien’s oraz uczniów z Zespołu Szkół nr 1 w Niechobrzu. Atrakcją stał się również pokaz sztuk walki KUNG-FU . Na scenie nie zabrakło również Smerfów, Krasnoludków, Księżniczek i innych baśniowych postaci, które przybyły na piknik, by wspólnie z mieszkańcami i klientami Banku bawić się w to wyjątkowe niedzielne popołudnie.

Organizatorzy nie zapomnieli także o najmłodszych, dzieci mogły nieodpłatnie korzystać z miasteczka zabawowego, które oferowało: zjeżdżalnie, trampoliny, zamek dmuchany. Przez cały Piknik dzieci i ich rodzice mogli wziąć udział w konkursach z nagrodami, turniejach, grach i zabawach, nie zabrakło również atrakcji dla dorosłych. W trakcie trwania imprezy funkcjonował bufet obficie zaopatrzony w dania z grilla, doskonałą kawę, herbatę, napoje zimne, słodycze oraz lody. Słowem dla każdego coś dobrego!

Naszymi gośćmi byli m.in. Burmistrz Miasta i Gminy Boguchwała - P. Wiesław Dronka wraz z małżonką, Dyrektorzy Szkół oraz placówek oświatowych, Dyrektorzy Lokalnych Ośrodków Kultury oraz mieszkańcy okolicznych miejscowości.  

Bank promował swój wizerunek m.in. poprzez rozdawanie koszulek oraz innych upominków. Przy specjalnie przygotowanym stoisku promocyjnym można było zasięgnąć informacji odnośnie ofert i działalności Banku Spółdzielczego w Niechobrzu.

W miłej i przyjaznej atmosferze o godzinie 17.00 rozpoczęła się wspólna biesiada z zespołem „Seven” oraz wodzirejem. Biesiada zakończyła się o godzinie 20-tej, uczestnicy pikniku w szampańskich nastrojach rozeszli się do swych domów, by wspominać to niezwykłe wydarzenie. 

                           Z poważaniem
            Zarząd Banku Spółdzielczego w NiechobrzuZarząd i pracownicy Banku Spółdzielczego w Niechobrzu

wsteczWstecz Drukuj stronę / Wersja do druku  
   O banku   |   Aktualności   |   Placówki   |   Dokumenty do pobrania   |   Kontakt
PORTAL_TIT_PRO Created by TELEPOLAND